Aktivní účastníci

Vystavovatelé ve všech dosud konaných ročnících:

pan Ciprián Josef z Podhradí - řezba motorovou pilou,
pan
Kanaloš Štefan z Ostravy -
výroba ručně dlabaných nádob, držitel titulu Mistr lidových tradic,
pan
Pecháček Jaroslav z Hřibin -
řezba motorovou pilou,
pan
Petr Martin ze Žamberka -
řezba motorovou pilou,
pan
Rázek Jan z Javornice -
řezba motorovou pilou,
pan Woth Jakub z Deštného - řezba motorovou pilou.

pan Beneš Vladimír ze Sobkovic - umělecké dřevořezby,
pan
Buncko Jaroslav z Rajhradic - umělecké dřevořezby,

pan
Ing. Cukor Stanislav
ze Žamberka - umělecká řezba, soustružení dekorativních předmětů a plastik,
pan
Fait Václav z Letohradu - umělecká řezba,
pan
Faltus Josef z Jablonného n.Orl. - svérázné dekorativní předměty,
pan
Faltus Ladislav z Jablonného n.Orl. - soustružené výrobky, dřevěné rámečky, misky,
pan
Hejl Vlastimil z Letovic - soustružené oblázky,
pan
Hrudka Štefan z Vlčkovic - umělecká řezba,
pan
Ing. Jedlička Karel ze Žamberka - umělecká řezba,
keramika, malby, webové stránky Svátků dřeva,
pan
Ježek Jan z Dobrušky - umělecká řezba,
pan Macháček Drahoslav z Týniště nad Orlicí - soustružené dekorativní předměty,
pan
Mann Jiří ze Žamberka -
samorosty a betlémy
pan
Patřičný Martin z Debrna -
umělecká řezba a literatura o dřevu,
pan
Pecháček Jiří z Dolní Dobrouče -
umělecká řezba,
pan Prokopec Jan Bystřec - betlémy, ,
pan
Rejman Jan z Vysokého Mýta -
umělecká řezba, betlémové figury i rozsáhlé betlémy,
slečna
Rejmanová Lada z Vysokého Mýta - řezbářka a betlémářka,
pan
Ing. Roda Jan z Prahy - betlémy a loutky,
pan Sedláček Vladimír z České Rybné - řezbář dekorativních předmětů a plastik,
pan
Stančík Petr z Rychnova nad Kněžnou - umělecká řezba,
pan
Steffan Petr z Městečka Trnávka - sakrální dřevěné plastiky,
pan
Šilar Bedřich z Lanškrouna -
výtvarník, umělecká řezba, betlémy, plastiky, loutky,
pan
Špelda Pavel z Červeného Kostelce - umělecký řezbář - plastiky,
pan
Šulc Martin ze Žamberka - umělecký řezbář - intarzista - restaurátor,
pan
Šulc Martin ze Žamberka - umělecký řezbář - intarzista - restaurátor,
pan
Vacek Stanislav z Letohradu - betlémy a dřevěné plastiky,
pan
Vajs Pavel z Hradce Králové - dekorativní předměty,
firma Weihrauch - řezba dekorativních a drobných předmětů.

paní Haldová Jarmila ze Sedloňova - deskové reliefní obrazy,
pan Hejl Vlastimil - soustružené obrázky, dřevěná dlažba , Letovice,
pan
Hejnák Václav z Výprachtic -
malba na dřevě a skle,
pan
Heřman Miroslav ze Žampachu -
dřevěné šperky,
pan
Ing. Jedlička Karel ze Žamberka - tužkové kresby,
paní
Krátká Marta ze Zbudova - malby na dřevo a koláže,
pan
František Komůrka z Kameničné - fotografie dřeva,
paní
Mgr. Martincová Ilona ze Žamberka - malby na keramické tašky,
pan
Mařík Jan z Dolní Dobrouče - intarzie, výtvarná dílna,
pan
Nyklíček Josef ze Žamberka - olejomalby - stromy a lesní zákoutí,
pan
Jiří Ondra z Moravské Třebové - malby,
paní
Pilchová Ivana ze Žamberka - tužkové kresby,
pan
Radvan František ze Žampachu - dřevěné šperky a plastiky,
paní Skalická Lenka - Kameničná - dřevěné korálky, náramky.
pan Šimek Antonín - Velké Poříčí - intarzie,
pan Ing. arch. Trejtnar František - Obrazy krajin a majestátních stromů,
pan Včelák Josef - Stará Voda u Chlumce nad Cidlinou -Dřevěná bižuterie,

pan Friml Jan z Jablonného n.Orl. - intarzované šachovnice a figurky, úprava dřeva, šelakování,
paní
Haldová Jarmila ze Sedloňova - betlémy a loutky,
pan
Klatka Martin z Kunvaldu - luky, střelba z kuše
pan
Koloděj Jaroslav ze Senice u Chrudimi - loutky,
pan Petr Martin ze Žamberka - dřevěné loutky,
pan
Ing. Roda Jan z Prahy - betlémy a loutky,

pan
Šilar Bedřich z Lanškrouna - betlémy a loutky,
paní
Tapušíková Lenka a pan Tapušík Pavel z Dolního Třešňovce -
pohádkové postavy z přírodních materiálů,
pan
Tříska Miroslav z Plzně -
dřevěné zadlabávané masky, loutky a sakrální předměty
pan
Vokoun Jan z Třebechovic pod Orebem - betlémy a loutky,
pan
Vyhnálek Vlastimil z Dolní Čermné - betlémy.

pan Bureš Pavel ze Žamberka - hudební nástroje,
pan
Červenka
Jiří z Jakubovic - restaurátor hudebních nástrojů, Jakubovice,
pan Červenka Milan z Horní Dobrouče - restaurátor hudebních nástrojů,
pan
Šťovíček Jan z Letohradu - hudební nástroje.

pan Fajt Jiří - Jablonné n.Orl. - renovace nábytku,
Fa
Dřevotvar z Jablonného n.Orl. - moderní nábytek,
pan
Kmeť Mychajlo s firmou Fajt - louhování nábytku,
pan Krejsa Pavel - intarzovaný nábytek, Jablonné nad Orlicí,
Městské muzeum Žamberk - historický a slohový nábytek,
Fa
NATIV styl z Jablonného n.Orl., Letohrad - masiv, přírodní dřevo,
pan
Novák Pavel z Jablonného n.Orl. - umělecký nábytek,
Fa
Ru&Ka - pan Rubeš Pavel z Jablonného n.Orl. - vybavení koupelen,
Středisko praktického vyučování Žamberk - selské židle
pan
Starý z Chocně - umělecký nábytek,
pan Šulc Martin ze Žamberka - řezbář, intarzista, restaurátor nábytku a předmětů ze dřeva.

paní Jeništová Věra z Helvíkovic - zdobení dřevěných prkének suchými vazbami,
pan Ing. Jedlička Karel ze Žamberka - keramické plastiky,
pan Klepáček Jan z Hostinného - bubáčci z topolové kůry,
pan
Moravec Jan a paní Moravcová Marie z Letohradu - ozdoby, košíky, ukázky pletení ze slámy a pedigu,
paní
Pospíšilová Alena a Pavla z Letohradu -
paličkovaná krajka,
paní
Tschöpová Alena ze Žamberka -
výstavka bonsají,
pan
Valášek Martin z Letohradu -
výtvarnice, předměty z šustí a přírodních materiálů,
paní
Vychytilová Ivana ze Žamberka - pletení z pedigu.

firma Blank, a.s., Ústí nad Orlicí - výroba dřevěných hraček,
pan
Boženík Zdeněk z Bruntálu - dřevěné vláčky,-
pan
Bukáček Zdeněk z Krouné -
výroba tradiční krounské hračky,
pan
Fousek Zdeněk ze Svineckých Dvorů - dřevěné hračky
Chládkovi Ladislav a Růžena z Výprachtic -
mistr lidové umělecké výroby, dřevěné štípané hračky,
pan Kara Tibor z Deštného v Orl. h. - výroba puzzle,
manželé
Křenkovi z Chocně - dřevěné hračky,
pan
Linhart Vladimír - modely automobilů, lodí a letadel,
pan
Lipenský Jaroslav ze Žamberka - výroba dřevěných hraček,
pan
Mrozek Radovan z Mistrovic - výroba dřevěných hraček.
pan
Ing. Trdlička Jan z Čermilova, výroba hraček,betlémů,dekorativních předmětů

pan Jakubec Martin z Letohradu-Kunčic - modely staveb,
pan
Kalous Vlastimil - ruční výroba šindele, Klášterec nad Orlicí,
firma Krögler Stanislav z Klášterce nad Orlicí - štípaný šindel
paní
Landová Marta z Prahy - miniatury interiérů dřevěných roubených stavení,
pan Semerák Robert z Dobrušky - modely lidových staveb,
pan Ing. Štěpán Miroslav - letecký model modelářský klub Orlík Žamberk.
pan Vaňous Milan ze Žamberka - Otesánek - práce ve dřevě, repliky podlah a trámů , opravy lidových staveb,
Firma
ŽIVA, a.s. Klášterec nad Orlicí- roubené stavby.

pan Dudek Jiří z Lukavice - kolářství a truhlářství,
pan Kalousek Vladimír z Písečné - truhlářství, kolářství a karosářství

pan Gronych Antonín z Bohdíkova u Hanušovic, bednářské práce